Vaše touhy se stanou realitou


Po čtyřech Výstavách skutečných nahých žen ve dvou zemích, které navštívili tisíce nadšených návštěvníků se jejich autor rozhodl vydat knihu JÁ, VOAYERŽivotní zážitek ze stvoření světové Výstavy skutečných nahých žen. Nebo z mínusu na milion v průběhu osmnácti hodin. Popisuje v ní skutečně životní příběh zrodu světové výstavy, kterou nazval VOAYER.

V tomto roce se Výstava skutečných nahých žen konala poprvé v prostorách galerie a to hned v Galerii Tančící dům, v němž touží vystavovat nejeden světový umělec. Během pěti výstavních dnů viděli tisíce návštěvníků, více než sedmdesát skutečných a nahých žen.

Autor výstavy a knihy Mário Petreje poskytl desítky rozhovorů, ve kterých se ho ptali i na to zda je složité najít modelky, zda to dělají dobrovolně, podle jakých kritérií modelky vybírá nebo proč nevystavuje i muže.

„Otázku proč nevystavuji i muže, se mě ptá každý, kdo se dozví o mé výstavě. Nastal čas, vyhovět těmto požadavkům a nabídnout lidem skutečně životní zážitek při pohledu na nahé muže. Je to velká výzva. Cítím se jako před první Výstavou nahých žen, která byla v roce 2016. Rovněž jsem vůbec netušil, zda výstava zaujme, zda se na ní někdo přijde podívat. vysvětluje autor výstavy své rozhodnutí uspořádat výstavu nahých mužů.

Ve dvou výstavních dnech 17. – 18. 06. 2018 se tentokrát naplní touhy všech Vás, kteří jste se ptali. Na třech podlažích v budově na Rubešově ulici 7 v Praze /DRIVE HOUSE/ ukáže VOAYER skutečných nahých mužů.

Kniha JÁ, VOAYER je dostupná v obou jazycích, jak v České republice, tak i na Slovensku ve všech knižních e-shopech a kamenných knihkupectvích.