Na výstavě VOAYER se budou moci svléknout i některé návštěvnice!

Přesně o měsíc otevře, na tři dny, své brány, v pražských prostorách DUP39 na Charvátové ulici 10, světově unikátní Výstava skutečných nahých žen VOAYER. Každý den budou návštěvníci vidět 13 nových a nahých žen v bdsm pozicích a s bdsm dekorací.

„Na první výstavě mě během vstupu oslovilo několik návštevníčiek s otázkou, zda by mohly být také takto vystaveny. Samozřejmě v té chvíli jsem na to nebyl připraven a jejich nabídce / poptávce jsem nevyhověl. Jisté zklamání v jejich tváři jsem samozřejmě viděl. Pražská výstava bude unikátní i v tom, že na ní dovolím některým návštěvnicím, ukázat své nahé tělo. Pokud budeš tedy jedna z návštevníčiek výstavy VOAYER a pocítíš potřebu ukázat své nahé tělo přítomným lidem, vyhledej některého z členů organizačního týmu, nebo přímo mě a tento zážitek možná zprostředkujeme právě tobě,“ říká organizátor výstavy.

Některých modelek se návštěvníci budou moci v připravených rukavicích i jemně dotýkat co určitě umocní zážitek z této výstavy. Doporučujeme přijít na výstavu s otevřenou myslí, bez očekávání a předsudků, a určitě budete mít možnost odejít se skutečně životním zážitkem.

 

Sleduj VOAYERa i na Instagramu, kde každý den až do výstavy bude zveřejňovat, vždy novou modelku, kterou budeš moci vidět nahou už 17. – 19. 08. 2017.